ASUS pro Vás připravil nové stránky, věnované řešení pro vzdělávání!
Zjistit více informací

Podívejte se na video Základní školy Krásného v BrněTato škola využívá produkty ASUS ke každodenní výuce.
(Zdroj: YouTube)

Výběr produktů podle úrovně vzdělání

ExpertBook BR1100C

Vhodný pro první stupeň ZŠ

Ideální společník pro vzdělávání vašich dětí

Notebook ASUS BR1100C je navržen s ohledem na jednu věc: schopnost pokračovat v práci, ať už je prostředí jakkoli náročné. Je postaven na vojenských standardech a je vybaven chytrými ochrannými prvky, včetně celoobvodového gumového nárazníku, klávesnice odolné proti polití a ultra tenkých I/O portů. Notebook BR1100C také podporuje až WiFi 61 a 4G LTE2 pro rychlé připojení a má technologii potlačení šumu na bázi umělé inteligence pro vysoce kvalitní vzdálené vzdělávání a konference. Disponuje životností baterie, která zvládne mnohem více než celodenní učení, a modulární design, který usnadňuje údržbu, takže je připraven na cokoli!

Zjistit více informací o ExpertBook BR1100C

Podívejte se na 3D model.

alternative
alternative

ExpertBook B3 Flip (B3402, 11th Gen Intel)

Vhodný pro druhý stupeň ZŠ, SŠ, VŠ a učitelský sbor


ASUS ExpertBook B3 Flip je navržen tak, aby vyhovoval novému standardu – kombinaci práce a učení. Je to ten nejlepší společník pro učitele a studenty i dokonalý kolega pro firemní uživatele a profesionály. Díky všestrannému a odolnému designu už není studium nebo práce tam, kde se právě nacházíte, pouhým snem. Zařízení je vybaveno kloubem s rozsahem 360°umožňujícím naprostou flexibilitu displeje, prvotřídní kamerou,1 a integrovaným stylusem2 pro jednoduché a bezpečné zadávání. B3 Flip rovněž nabízí spoustu speciálních ochranných prvků včetně antibakteriální ochrany ASUS Antibacterial Guard3,4 či displej s certifikací TÜV Rheinland pro každodenní péči o oči. Podporuje až WiFi 6 a 4G LTE5 pro rychlé k připojení k WiFi i mobilní připojení. Technologie obousměrného potlačení šumu pomocí umělé inteligence a kamery s redukcí šumu zajistí výuku na dálku či video konference. S modelem ExpertBook B3 Flip v batohu můžete pracovat nebo se učit kdykoli a kdekoli.

Zjistit více informací o ExpertBook B3 Flip (B3402, 11th Gen Intel)

Podívejte se na video a 3D model.

ExpertBook B5

Určený pro druhý stupeň ZŠ, SŠ, VŠ a učitelský sbor


ASUS ExpertBook B5 je stylový notebook navržený pro úspěch v podnikání s precizně zpracovaným minimalistickým šasi, které posouvá hranice lehkosti. Zvládne i dlouhé pracovní cesty díky úžasné 14hodinové výdrži baterie. Zároveň disponuje mnoha špičkovými technologiemi, které zvyšují efektivitu vaší práce na cestách. Patří mezi ně procesor Intel® Core™ 11. generace, potlačení šumu pomocí umělé inteligence, podpora dual-SSD RAID disků či ASUS NumberPad 2.0. Je také vybaven funkcemi pro ochranu vašeho soukromí a pracovních dat, včetně vestavěného snímače otisků prstů a TPM 2.0 čipu. Díky certifikaci Intel Evo je ExpertBook B5 vaším dokonalým partnerem ve světě byznysu.

Zjistit více informací o ExpertBook B5

Podívejte se na 3D model.