Zjistěte více o dalších produktech, které vám nabízíme od výrobce SHARP

Kancelářské tiskárny značky SHARP

Změňte způsob zpracování informací.

Inteligentní. Jednoduché. Bezpečné.

Změňte způsob práce s novou generací MFP

Technologie Sharp je revolucí ve způsobu naší komunikace, podobně jako tomu bylo v případě chytrých osobních zařízení. Nejnovější řada černobílých a barevných kancelářských a multifunkčních tiskáren formátu A3 a A4 shodně přináší mimořádně snadné a intuitivní použití, jednoduchou konektivitu a přirozenou mobilitu. Pracují jako dokonale integrovaný, bezpečný a škálovatelný informační uzel, jenž je schopen růst společně s vaším podnikem.

Mimo to, že jsou zařízení vybavena rozšířenou sadou funkcí a inteligentní funkcionalitou pro vaši flexibilnější a produktivnější práci, přináší také jednoduchý způsob vytváření, sdílení a práce s informacemi, které potřebujete. V neposlední řadě získala některá z nejvýznamnějších ocenění, jež jsou v rámci tohoto odvětví udílena, kupříkladu cenu Buyers Lab PaceSetter Award za jednoduchost použití a ocenění za nejlepší řadu MFP pro rok 2019 stejně jako čtrnáctou Winter 2020 Pick Awards, což je nejvíc, čeho může dodavatel v kategorii Copier MFP dosáhnout.

Bezpečné: Dokonalá ochrana jako standard

Zajistěte vaše cenné informace zabezpečením na armádní úrovni. Kancelářské tiskárny Sharp automaticky šifrují veškerá data a síťovou komunikaci, aby nemohlo dojít k neoprávněnému přístupu nebo odcizení dat. Nemusíte se tak ani obávat, že by mohly být zneužity jako vstupní brána pro narušení vaší sítě, neboť jsou schopny okamžitě blokovat přístup z neoprávněných aplikací či zařízení. Jejich chytrá technologie automatického léčení zajišťuje, že lze systémy v případě problému snadno obnovit.

Zjistěte více

Jednoduché: Vše co potřebujete, je efektivita.

Proč dělat věci složitě? Kancelářské tiskárny Sharp jsou navrženy tak, aby vám usnadnily život. Vysoce kvalitní dokumenty můžete vytvářet rychle a bez zbytečného čekání. Vaše MFP se probudí z režimu spánku jakmile zjistí, že se přibližujete. Navíc lze toner i papír doplňovat bez nutnosti přerušení vaší tiskové úlohy. Nejsou zde žádná složitá nastavení nebo ovladače, neboť je vše přístupné pomocí velké, uživatelsky upravitelné dotykové obrazovky. Stav MFP dokonce můžete zkontrolovat rychlým pohledem na ukazatele komunikační lišty. Veškeré informace můžete vytvářet, pracovat s nimi a sdílet je s maximální rychlostí a efektivitou.

Inteligentní: Pracujte po svém

Inteligentní konektivita kancelářských tiskáren Sharp znamená, že můžete pracovat flexibilně kdykoliv a odkudkoliv, a z každého dne vytěžit úplné maximum. Jednoduše se připojíte pomocí jakéhokoliv zařízení, odešlete tiskové úlohy a jakmile jste připraveni, vytiskněte je na aktuálně nejvhodnější tiskárně nebo MFP. Dokumenty Microsoft Office také lze tisknout přímo z USB klíče. Pomocí funkce Single Sign On (SSO) můžete dokonce okamžitě přistupovat ke všem vašim oblíbeným službám cloudových úložišť. Aplikační portál poskytuje chytré aktualizace softwaru a cloudových konektorů zajišťující, aby vaše MFP byly vždy aktualizované.

Kancelářské tiskárny

Celá nabídka barevných a černobílých kancelářských tiskáren Sharp formátů A3 a A4 je navržena tak, aby uspokojila potřeby v podstatě jakéhokoliv podniku s jakýmkoliv rozpočtem. Nabízíme kompaktní, dostupné a základní podnikové tiskárny s chytrými funkcemi pro zajištění produktivity, jež jsou ideální pro malé a střední podniky. V případě náročnějších podnikových prostředí naše výkonné síťové MFP a inteligentní softwarová řešení mění způsob práce s informacemi tím, že každému členovi týmu nabízí snadný přístup k potřebným funkcím tisku, kopírování a skenování, ať už je potřebují využít odkudkoliv.

Zobrazit celou řadu
Zdroj informaci je www.sharp.cz

Pokud vás zaujala nabídka společnosti SHARP, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám předáme více informací a popřípadě připravíme cenovou nabídku.
KONTAKTOVAT